News

EN:

REDVET’s annual flyer presenting the projects and the activities involved is ready! Get yours now and be involved in our projects.

TR:

REDVET senelik proje ve aktivite broşürleri hazır! Broşürlerimizden edinmek ve aktivitelerimize dahil olmak için hemen bizi www.redvet.org.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

EN:

REDVET visited Tolkido Electronics, a company specializing in the use of 3D printed accessories in speech and language therapy. Exchanging ideas and promoting our 3D for VET Teachers Project, we also discussed the future of 3D in education in Turkey, Europe, and the whole World.

TR:

REDVET 3D yazıcıların konuşma ve dil terapisinde kullanılması alanında uzmanlaşan Tolkido Electronics şirketine ziyaret gerçekleştirdi. 3D projemizin tanıtıldığı ve çeşitli fikir alış verişlerinde bulunulan görüşmede, 3D yazıcıların eğitimde kullanımının Türkiye, Avrupa ve Dünya’daki geleceği üzerine konuşuldu.

EN:

President of REDVET has presented the topic “Use of technology in Inclusive Education” to the school teachers in Istanbul. Participants, showing great interest in the topic, our project, and the intellectual outcomes, were also informed about other projects of REDVET and our social media accounts.

TR:

REDVET başkanının, sınıf öğretmenlerine “Kapsayıcı eğitimde teknoloji kullanımı” adlı sunumu gerçekleştirdiği aktivitemiz tamamlandı. Katılımcıların sunum, projelerimiz ve proje çıktılarına büyük ilgi gösterdiği etkinliğin sonunda, katılımcılar REDVET’in diğer projeleri, etkinlikleri ve soysal medya hesapları hakkında da bilgilendirildiler.

EN:

Our desktop stands are ready to be used in our project meetings, dissemination activities and trainings are ready!

TR:

Proje toplantılarımızda, yaygınlaştırma etkinliklerimizde ve eğitimlerimizde kullanılacak olan üzerinde proje logolarımızın olduğu masa çerçevelerimiz hazır.

EN:

We shared the actual news from the developed training units (IO2) in the project at REDVET official Facebook page.

TR:

Proje kapsamında geliştirilen eğitim ünitelerine (IO2) ait güncel bilgileri resmi Facebook sayfamızda paylaştık.